Ettevõttest

Oleme metsas tegutsenud juba aastast 2001. Ettevõte sai loodud 2003 aastal, et tegutseda väljaspool Eestit ning põhiliselt ongi tegevus siiani Rootsis olnud. Rootsis, kui ühes edukaimas metsakasvatuse riigis, oleme saanud suured kogemused kõiksugustes erinevates metsakasvatuse etappides, istutamisest lõppraieteni välja. Igaaastased koolitused ning aastaringne tegevus metsakasvatuses on teinud meist oma ala tegijad!

Usume, et nüüd on aeg küps ja soovime pakkuda Eesti metsaomanikule kvaliteetset ja parimat teenust. Garanteerime oma töö kvaliteedi ja hoolitseme selle eest, et meie teenusest oleks metsaomanikule maksimaalne tulu. Metsaistustustöödel saab taim õige koha peale, ulukitõrjes saab kaitstav istik õige koguse repelenti. Valgustusraietel valime kasvukoha tüübile sobiliku puu, harvendusraietel jääb kasvama õige puu millest kasvab mastipuu!

Metsatöödeks kasutame parimat varustust ja uuendame oma tehnikat pidevalt, et saavutada parim tulemus ning ajaga kaasas käia. Samuti on uuema tehnika kasutamine keskonnasõbralikum kuna uuemad masinad võtavad vähem kütust ning saab kasutada keskkonnasõbralikku bensiini. Metsas töötades jälgime heaperemehelikke tavasid ja mõtleme alati keskkonna ja looduse peale.